مؤسسه زبان های خارجی فاتحان شاهدشهر

_________________________________( شعبه دوم )_________________________________

مؤسسه زبان های خارجی فاتحان شاهدشهر

_________________________________( شعبه دوم )_________________________________

مؤسسه زبان های خارجی فاتحان شاهدشهر

آموزشگاه زبان انگلیسی فاتحان شاهدشهر با مدیریت بهرام قاسمی با جدید ترین متد آموزشی از علاقه مندان عزیز ثبت نام به عمل می آورد .
50 درصد تخفیف دانش آموزان ابتدایی
کلاس های مخصوص کودکان
کلاس های مخصوص نوجوانان
کلاس های مخصوص جوانان
کلاس های مخصوص بزرگسالان
کلاس های مکالمه و فیلم
آدرس 1: شاهدشهر - خ مدرس - خ صاحب الزمان - پ 17
آدرس 2: شاهدشهر - خ انقلاب - انتهای کوچه عمار
تلفن : 65442272

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

#آرامش‌بی‌انتها
امروز که بچه های کلاس American File اومدن حرفایی از انسانی روی این کره خاکی زدن که باعث شد به فکر فرو برم. اینکه چرا یک انسان تحصیل کرده میاد در مورد موسسه ما که روز به روز به موفقیتش افزوده میشه دو ساعت کامل پشت سر موسسه غیبت میکنه‌!!!!
😟اولش برام جای تعجب داشت. بعدش وقتی فکرشو کردم بهش حق دادم. چون بر خلاف میل اون انسان بزرگوار باهوش ترین دانش آموزان شاهدشهر اومدن آموزشگاه ما ثبت نام کردن. چون آموزش تخصص میخواد. برنامه ریزی میخواد. دلسوزی میخواد. هماهنگی میخواد. سواد علمی میخواد. تجربه میخواد
☺️وقتی یه انسان تحصیل کرده دو ساعت کامل وقت میزاره تا پشت سر ما غیبت کنه یعنی اینکه ما توی کارمون موفق بودیم.
😘من به معلم موسسه افتخار می کنم که شاگرد موسسه ما بوده و سطح علمی و روش تدریسش از اون انسان بزرگوار و  گرامی بیشتر و بهتره و الآن حدود یک ساله آموزشگاه های معتبر شهریار و تهران التماسش میکنن تا بره موسسه اونا درس بده ولی چون خودش رو متعلق به آموزشگاه فاتحان میدونه سعی کرده در کنار آموزشگاه های دیگه ای که میره زمانی هم برای ما اختصاص بده.
😘من به این معلم جوان و با آتیه افتخار میکنم که وقتی کلاس رو با ۶ نفر زبان آموز تحویلش دادم بعد دو هفته وقتی آوازه تدریسش توی شاهدشهر پیچید زبان آموزان همون کلاس به ۱۴ نفر  افزایش پیدا کردن.
😌من به معلمانم افتخار میکنم که همیشه به دنبال روش ها و ایده های جدید و بروز هستند تا آموزشگاه #فاتحان در شاهدشهر معروف بشه به #آموزشگاه‌بچه‌های‌درس‌خون
😊در نهایت از اون انسان تحصیل کرده بی نهایت تشکر می کنم و سپاسگزارم که باعث شد من به خودم یادآوری کنم که چقدر خوشبختم که بهترین معلمان منطقه رو دارم تا بهترین و باهوش ترین زبان آموزان به واسطه بودن اونها در کنار ما موسسه فاتحان رو برای یادگیری انتخاب کنن.
💐💐💐از تک تک کارکنان و معلمان آموزشگاه زبان های خارجی فاتحان تشکر می کنم که با دلسوزی قدم در راه هدفی گذاشتید که فقط خداوند میتونه پاداش این دلسوزی ها و از خودگذشتگی ها رو بده
موفقیت های روز افزون آموزشگاه را مدیون تک تک همکاران پر تلاش و دلسوزم هستم و از خداوند برایشان آرزوی توفیق روز افزون دارم

خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
بهرام قاسمی
مدیر موسسه زبان های خارجی فاتحان شاهدشهر

برای دانلود نمونه جزوه درس های مطالعات اجتماعی هفتم، هشتم، نهم، جامعه شناسی، تاریخ و جغرافیا پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

اینجا کلیک کنید